Detaylı Arama
  Satılık Gayrimenkuller
  Kiralık Gayrimenkuller
  Haberler
  Referanslar
  Gayrimenkul Danışmanları
  Yönetim Kadromuz
 
 
 
USD : 6,8741 TL
Euro : 7,7564 TL
Sterlin : 8,6749 TL
TCMB
 
  ANA SAYFA     HAKKIMIZDA     HİZMETLERİMİZ     İNSAN KAYNAKLARI     İLETİŞİM  
MavişehirSoyak MavişehirMavişehir ModernBozoğlu / Mavişehir EvleriKarşıyaka Yalı caddesi
BostanlıKaya Prestijİstasyonaltı / AtaşehirYüksekvadiAtakent SitesiEmlak Bankası KonutlarıAtakent ve Mavişehir VillalarıSoyak SiestaBeyaz Nokta EvleriVaha Evleri / Park AtaşehirSoyak OptimusUlukentİstiklal
Soyak Mavişehir

Soyak Mavişehir; yaklaşık 130 bin m² üzerinde, Dudayev Bulvarı’na cepheli 2 bölgeden oluşmaktadır. Soyak A Bölgesi’nde 12 blokta 880, B Bölgesi’nde 9 blokta 688 olmak üzere toplam 1568 konut vardır. Soyak A’da yaşam 2007 sonunda, Soyak B’de ise 2008 sonunda yaşam başlamıştır.

Sitede; özel filtrasyonlu yüzme havuzları, güneşlenme terasları, tenis kortları, basketbol sahaları, çocuk oyun parkları, yürüyüş ve bisiklet parkuru, dev palmiyeler, çim ve harika çiçeklerle yapılmış peyzaj, bisiklet parkları ve açık otopark mevcuttur. Site çevresi duvarlarda demir korkuluk üzeri tel çit ile çevrilerek giriş çıkışlar sadece kontrollü kapılardan yapılmaktadır.

Soyak Mavişehir’de binalar betonarme karkasdır. Zeminde jet-grout/fore kazık sistem kullanılmıştır. Yapım tekniği radya temel tünel kalıptır. Dış duvarlar tuğla olup ısı yalıtımının sağlanması için dışarıdan mantolama yapılmıştır ve silikon esaslı boya (suya dayanıklı dış cephe boyası ) ile boyanmıştır. Çatılar teras çatı olup su ve ısı yalıtımı yapılmıştır. Darbe sesi yalıtımı için döşemelerde, elyaf katkılı şap altında, ses yalıtım şiltesi kullanılmıştır.

Blok girişleri, Blok sahanlıkları, asansörler, çevre aydınlatmaları, bina su ve yangın deposu hidroforları ve merkezi ısıtma sistemi için kesintisiz enerji sağlayacak kapasitede jeneratör vardır. Paslanmaz çelik şebeke suyu depolarından hidroforla dairelere su temin edilmektedir. Blok girişlerinde antrede radyatör ile bina girişinin de ısınması sağlanmaktadır. Kat holünde yangın ihbar butonu, kat hollerinde şarjlı “Acil Durum Işıklandırma” vardır.

Daireler klima, ankastre ocak, ankastre fırın, aspiratör ve ankastre bulaşık makinası, çelik dış kapı, kaliteli parke yer döşemeleriyle son derece modern tasarlanmıştır. Merkezi TV kablolaması ve doğal gazlı ısıtma mevcuttur. Mutfakta alarmlı kaçak gaz detektörü bulunmaktadır. Daire iç kapıları dekoratif ahşap kaplamadır. Doğramalar PVC ve “iklim kontrol çözümlü” çift cam kullanılmıştır. Antre girişlerinde kapaklı vestiyer-portmanto dolabı vardır. Ayrıca bir gömme dolap vardır. Tüm yatak odaları ve salonlarda korniş ve kartonpiyer vardır. Antre, koridor, balkon ve mutfaklarda aydınlatma elemanı takılmıştır. Saten alçı ve plastik boya yapılmıştır.


Bölgedeki Portföylerimiz
 

 

Copyright © 2010 Remax-Fil 8019/13 sokak No:2/1 Baz Apt. D:7 İstasyonaltı (Ekol K.B.B Hastanesi Yanı) Mavişehir-Karşıyaka-İzmir
Tel: 232 324 59 58 Faks: 232 329 69 00