Detaylı Arama
  Satılık Gayrimenkuller
  Kiralık Gayrimenkuller
  Haberler
  Referanslar
  Gayrimenkul Danışmanları
  Yönetim Kadromuz
 
 
 
USD : 6,8741 TL
Euro : 7,7564 TL
Sterlin : 8,6749 TL
TCMB
 
  ANA SAYFA     HAKKIMIZDA     HİZMETLERİMİZ     İNSAN KAYNAKLARI     İLETİŞİM  
MavişehirSoyak MavişehirMavişehir ModernBozoğlu / Mavişehir EvleriKarşıyaka Yalı caddesi
BostanlıKaya Prestijİstasyonaltı / AtaşehirYüksekvadiAtakent SitesiEmlak Bankası KonutlarıAtakent ve Mavişehir VillalarıSoyak SiestaBeyaz Nokta EvleriVaha Evleri / Park AtaşehirSoyak OptimusUlukentİstiklal
Soyak Siesta

Soyak Siesta'da, konforlu, rahat ve kaliteli bir yaşam tarzına sahip olmak mümkün. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor. Soyak Siesta, körfez manzarasından maksimum derecede yararlanabilecek şekilde konumlandırıldı. Proje, İzmir çevre yoluna direkt bağlantı ve alışveriş merkezlerine yakınlık ayrıcalığı ile daire sahiplerinin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde planlandı.
1+1 daireler 46.24 – 52.29 m2 aralığındadır
2+1 A tipi daireler 84.05 – 89.49 m2 aralığındadır
2+1 B tipi daireler 82.77 – 90.61 m2 aralığındadır
2+1 C tipi daireler 85.26 – 93.81 m2 aralığındadır
2+1 D tipi daireler 90.71 – 98.08 m2 aralığındadır
3+1 daireler 107.85 – 115.78 m2 aralığındadır

1. Sitenin elektrik ihtiyacını karşılayacak tüm altyapı işleri yapılmıştır. Blok girişleri ve sahanlıkları, asansörler, site içi çevre aydınlatmaları, bina su ve yangın deposu hidroforları için kesintisiz enerji sağlayacak kapasitede jeneratörler bulunmaktadır.
2. Dairelerde şebeke suyu, yeterli kapasitede yapılacak paslanmaz çelik su depolarından hidroforla sağlanmaktadır.
3. Telefon şebeke altyapısı (borulama) inşa edilmiş olup Türk Telekom tarafından kablolama ve sisteme alınması işlemleri gerçekleştirilmiştir.
4. Doğal gaz temini inşaat yapım süresi içinde; İzmirgaz ve/veya Soyak imkanlarıyla yapılmıştır.
5. Site içi yollar, otoparklar yapılmıştır.
6. Vaziyet planında görülen yerde yüzme havuzları inşa edilmiştir. Havuzlara ait filtrasyon tesisatı ve güneşlenme terasları bulunmaktadır.
7. Projenin içerisinde birer adet açık ve kapalı çocuk oyun alanı, bir adet tenis kortu ve bir adet yarım basketbol sahası yapılmıştır.
8. Site çevresi duvarlarla ve/veya tel çitle ve/veya demir korkuluklarla çevrilecek, iki adet kontrol noktası konulacaktır.
9. Site çevresi duvarlarla ve jiletli tel korkuluk ile çevrilmiş, iki adet kontrol noktası oluşturulmuştur.
Sitenin peyzajı yapılmıştır.
Site giriş kapıları, blok giriş kapıları ve sosyal tesisler ile daire içi görüşme sağlayan interkom sistemi kurulmuştur.
Bina TV tesisatlarında, kablolu TV altyapısı ve merkezi TV-Uydu sistemi (belirli sayıda kanalla), Digiturk TV sistemi, 32 adet yerli kanal (uydu alıcılarını gerektirmeksizin) hazırlanmış olarak teslim edilmiştir. Türk Telekom tarafından kablolu yayın sisteminin gerçekleştirilmesi halinde kullanılmak üzere site içi genel altyapı borulama sistemi yapılmıştır.
Bisikletler için park alanları yapılmıştır.
Site yönetimi ve hizmet şirketi için site içinde ofis inşa edilmiştir.


Bölgedeki Portföylerimiz
 

 

Copyright © 2010 Remax-Fil 8019/13 sokak No:2/1 Baz Apt. D:7 İstasyonaltı (Ekol K.B.B Hastanesi Yanı) Mavişehir-Karşıyaka-İzmir
Tel: 232 324 59 58 Faks: 232 329 69 00